Halle Berry

 Halle Berry

Hale Berry jak i większość jego zwolenników zostali zaproszeni przez Baracka Obamę na bal do Białego Domu . Jedną z tych gwiazd była właśnie Halle Berry, która dała mu swoje poparcie w trakcie wyborów.

 Halle Berry coreczka  Halle Berry córeczka

Hale Berry wraz z córeczką w zoo. Jest bardzo podobna do mamy.

 Halle Berry  Halle Berry 1  Halle Berry 2

Halle Berry Mimo niedawnej ciąży wciąż wygląda pięknie:) Zdjęcia pokazują Halle podczas rozdania nagród Silver Rose.

 Halle ciąża

W niedzielę rano 16 marca urodziła się córeczka Halle Berry i modela - Gabriela Aubry'ego. Aktorka wybrała naturalny poród zamiast cesaskiego cięcia. Wybrali już imię córeczki - będzie się ona nazywać: Nahla Ariela Aubry.

 Halle Berry

Halle Berry według czytelników "Maxim" jest najseksowniejszą ciężarną kobietą świata. Ma ona dziecko z Gabrielem Aubry. Niejedna 20-letnia kobieta by chciała tak wyglądać jak Halle. Wydaje się nawet, że ciąza dodaje jej uroku:) Mimo zaawansowanej już ciązy potrafi założyć na siebie "skąpe ubrania". Udowadnia nam wszystkim, że starsze i ciężarne kobiety również mogą być piękne. Przypomnijmy, że w najbliżeszej przyszłości mamą chce zostać Carmen Electra...czyżby nowy numer 1?:)

Oto ranking magazynu "Maxim":

1. Halle Berry
2. Christina Aguilera
3. Heidi Klum
4. Brooke Burne
5. Gwen Stefani
6. Angelina Jolie
7. Naomi Watts
8. Jaime Pressly
9. Monica Belucci
 Halle perfumy

Halle Berry planuje niedługo będzie miałą swoją markę perfum (co staje się ostatnio baardzo modne). Ma już podpisany kontrakt ze znaną firmą Coty. Dzięki tym perfumom kobiety mają zaznać choć odrobiny luksusu po niezbyt wygórowanej cenie. Za promocję otrzyma około 4 miliony dolarów.

 Halle zarobki

Magazyn Hollywood Reporter podał tegoroczny ranking aktorek, które najlepiej zarabiają. W tym roku na 1 miejscu znalazła się Reese Witherspoon, a na 2 Angelina Jolie. Ranking podaje zarobki gwiazd. Reese dostaje za rolę średnio od 15 do 20 milionów dolarów. Angelina ma podobne zarobki ale w tym roku ma bardzo słaby wynik, dlatego uplasowała się 'dopiero' na 2 miejscu. Trzecia jest Cameron Diaz, mająca ciągle powyżej 15 milionów. Dalej są: Nicole Kidman, Renee Zellweger, Sandra Bullock i Julia Roberts - od 10-15 mlionów dolarów. Od 10-12 milionów za rolę dostają: Drew Barrymore i Jodie Foster. Dziesiątkę zamyka Halle Berry z 10 milionami dolarów za role.